Marja Kuijpers - Helicon VMBO Den Bosch

Marja Kuijpers profielMarja Kuijpers is genomineerd als Duurzame Docent door een anonieme leerling van het Helicon.

"Op Wereld Dierendag is de dag waarop je de dieren even in het zonnetje mag zetten. Sinds een tijdje zijn wij meer bewust bezig met het eten van vlees. Dit doen wij ten eerste, omdat ik van mening ben dat iedere dag vlees niet gezond is en daarbij is het eten van minder vlees beter voor mens en dier en het milieu. Wakker Dier heeft dierendag omgedoopt tot Eet Geen Dierendag een mooie dag om met heel Nederland (of in ieder geval) zoveel mogelijk Nederlanders iets te eten zonder vlees. 

Onze cateraar Markies was erg enthousiast om aan deze actie van Wakker Dier, dat dierendag heeft omgedoopt tot ‘Eet Geen Dierendag’ mee te doen. Een mooi iniatief vanuit onze school om op deze dag in de kantine van Helicon VMBO Den Bosch  geen vlees aan te bieden. Markies heeft de vleesproducten vervangen door o.a. broodjes gezond, appelflappen en fruit. Op deze manier worden onze leerlingen gestimuleerd om alternatieven voor vlees uit te proberen."

Marja Kuijpers                               Marja Kuijpers extra